Na překladatelských maratonech jsme přeložili 13 hodin videí

K naprosto úžasnému výsledku jsme dospěli po 2 dubnových překladatelských maratonech  – společně s dobrovolníky jsme přeložili 13 hodin videí.

První letošní maraton jsme uspořádali v Brně na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Na celou aprílovou sobotu dorazilo 31 překladatelů. Dobrovolníci přeložili celkově 7 hodin a 30 minut videí z matematiky a fyziky – především na ZŠ a SŠ úrovni.

Překladatelský maraton v Brně 1. dubna 2017

Druhý překladatelský maraton jsme uspořádali v Praze na FIT ČVUT. Tato fakulta je již naše tradiční – zavítáme na ni každý rok a byla také naše první před pár lety (k dnešnímu datu máme skoro 30 překladatelských maratonů za sebou).

Překladatelský maraton FIT ČVUT 2017

Přeložili jsme dalších 65 videí z matematiky a fyziky. Tato videa jsou nyní dostupná na našem webu KhanovaŠkola.cz.

Děkujeme společnosti Bakaláři.cz za jejich finanční podporu, díky které jsme mohli maratony uskutečnit.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..