Připravte se na státní maturitu z matematiky

Připrav se na státní maturitu z matematiky s Khanovou školou zdarma

Matematika patří mezi méně oblíbené předměty. Studenti by možná použili ostřejší výrazy. Státní maturita z matematiky je postrachem mezi maturanty a úspěšnost složení této zkoušky také není 100%. Co s tím?

Spojili jsme síly s Edovým projektem Na ubrousek a na web Khanovy školy jsme přidali jeho videa s řešenými úlohami ze státní maturity z matematiky z roku 2016.

Řešené úlohy z maturity z matematiky na Khanově škole

Na webu Khanovy školy najdete vše od matematiky přes chemii až po informatiku a psychologii. Nově jsme ale přidali řešené úlohy pro ty, kdo skládají maturitu z matematiky. Co na vás v novém bloku videí čeká?

  1. Všechny úlohy se zadáním a detailním řešením
  2. Jedno krátké video pro každý z 26 příkladů
  3. Celkově 1 hodina videí

Jasně a stručně vysvětlené úlohy vám pomůžou složit maturitu z matematiky úspěšně. Tak začněte hned od prvního příkladu.

Řešené úlohy ze státní maturity z matematiky jaro 2016

Povinná maturita z matematiky od roku 2020/2021

Na gymnáziích a lyceích bude poprvé povinná státní maturita z matematiky v akademickém roce 2020/2021 a o rok později na odborných školách. Materiály na její přípravu se tak budou platit zlatem. U nás na Khanově škole ale ne – všechna výuková videa najdete vždy zdarma.

 

Ke stažení: Zadání státní nepovinné maturity z matematiky jaro 2016

 

Začněte diskutovat na forum.khanovaskola.cz